Реферат на тему: "Як заробити гроші"У рефераті детально описані необхідні кроки для початку свого бізнесу.


Щоб заробити гроші, треба придумати корисну і потрібну справа, поставити цілі, скласти план, вкласти гроші і час і продовжувати вкладати зароблене, поки мета не буде досягнута. У вас це займе місяці, але результат змінить ваше життя.

НЕДОЛІКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА


Перед тим, як почати керівництво, підкреслю - ви повинні розуміти, на що йдете. У підприємництва є свої мінуси, як і плюси. Безліч переваг підприємництва (тобто своєї справи) пояснювати, думаю, не варто. Але варто відзначити негативні моменти, щоб ви були до них готові. Серед найважливіших варто відзначити такі недоліки:
■ відносна нестабільність;
■ залежність від обставин;
■ фінансова обмеженість.

Так як ви будете безпосередньо працювати з клієнтами, а не сидіти на ставці, ваші доходи будуть прямо залежати від кількості замовлень, яке за зрозуміло не може бути стабільним. Завжди буде якесь коливання, навіть якщо ви будете приблизно знати межі коливань.

Також варто пам'ятати, що спочатку ви будете працювати самі, що робить вашу справу залежною від вас. Якщо ви захворієте, або у вас з'являться не передбачувані сімейні обставини, що вимагають вашої уваги, то треба буде призупинити роботу, що тягне за собою відповідні наслідки.

Не будемо приховувати, що потенційні фінансові можливості однієї людини менші, ніж у групи людей або великої компанії. Суми, які ви зможете вкласти у вашу справу, прямо залежать від ваших фінансових можливостей. І ці можливості, як правило, лімітовані. Зрештою, ідея почати заробляти гроші виникає від того, що грошей не вистачає. Тоді зрозуміло, що сума, заготовлена ​​для вкладання, відповідна, тобто відносно невелика. Ви, звичайно, можете вдатися до послуг фінансових організацій та позичити гроші у банку, але це окрема тема. Нагадаю лише, що фінанасові організації будуть дуже вимогливі до вас у плані формулювання вашої бізнес-ідеї.

Отже, приступимо власне до розповіді про те, як заробити гроші.

ВАЖЛИВІСТЬ ПРАВИЛЬНОГО МИСЛЕННЯ


Найважливішим аспектом для заробітку грошей є правильне мислення. Для того щоб заробити мільйон, треба думати як мільйонер. Нагадаю, що, коли роботяга залишається ні з чим, він думає про те, як знову влаштуватися на роботу. А коли багатий залишається ні з чим, він думає про те, як знову розбагатіти. Тобто обидва вигаданих герої починають все з нуля і знаходяться в однакових умовах, тільки різниця є суттєва в цілях, які собі ставлять ці два персонажі. Відповідно, дії та результати цих дій будуть дуже відрізнятися у наших героїв: один влаштується на роботу, а другий буде багатіти.

Отже, вам необхідно почати мислити не "як знайти роботу», а «як заробити достатньо грошей, щоб не працювати» - або щось на зразок цього. Також вам треба буде переглянути ваші витрати і бути готовим до економії для подальшого успіху. 

Ліричний відступ


Усім відомі випадки, коли люди стають багатими за збігом обставин. Дійсно, є відносно багато людей, які стали багатими через випадок, або сукупності вдалих випадкових подій («але випадковості не випадкові», говорить голос за кадром). Взяти хоча 6 студентів, які у комп'ютерних класах університету зробили начерки системи ВасkRub. Згодом вони випадково зустрічалися з потрібними людьми в потрібний час, і зросли до гігантської всесвітньої корпорації, практично монополізувала пошук в мережі. Йдеться про Google. Але для простоти і ефективності даного реферату про те, як заробити гроші, ми нехтуємо цими випадками, так як ймовірність потрапити в ту жменьку людей, які заробили гроші швидко і легко, дуже мала.

Отже, ми відмітаємо ймовірність швидкого і нетрудомісткого заробітку, і приймаємо довгу і наполегливу працю як єдино вірний спосіб заробити гроші. Також мушу зазначити, що я не буду вам обіцяти, що, прочитавши реферат, ви заробите гроші вже через годину, день або тиждень. Ні. Я не хочу образити ваш інтелект. Давайте мислити реально: для того, щоб заробити достатньо грошей, вам треба буде витрачати місяці, якщо не роки. І якщо ви будете слідувати всім інструкції, наведені в керівництві, то поступово, через певний час, ви відчуєте довгостроковий і суттєвий результат.

ВАЖЛИВІСТЬ ЗНАНЬ І УМІНЬ ДЛЯ ЗАРОБІТКУ


Перед тим як ви навчитеся заробляти гроші, вам треба мати фундамент, тобто знання. Іншими словами, вам треба знати, як заробляти гроші, вести бізнес. Мені доводилося неодноразово спостерігати сумну картину, коли людина, яка взагалі поняття не має, як робиться бізнес, і не має належної освіти, намагається почати свою справу і терпить крах, гублячись у здогадах про те, що до його привело.

Для того щоб уникнути помилок банкрутства підприємців, треба розуміти ази ведення бізнесу. Що таке дослідження ринку? Що таке демографічний і психологічний портрет цільової аудиторії? Що таке фіксовані і змінні витрати? Як вести бухгалтерський облік діяльності? Що таке очікувана норма прибутковості? Відповіді на ці та на інші питання необхідно знати перед тим, як починати свою справу.

ЗАГАЛЬНА СХЕМА ДІЙ


Для того щоб заробити гроші, вам треба пройти через наступні узагальнені етапи:
- Визначити ідею, концепт вашої справи;
- Поставити чіткі вимірні цілі;
- Скласти план дій і витрат;
- Знайти і вкласти кошти;
- Продовжувати вкладати у свою справу;
- Забезпечити пасивний дохід.

Тепер обговоримо більш детально кожен з цих етапів.

 1. Бізнес-концепт


Для того щоб почати заробляти гроші самостійно, треба придумати, що ви будете робити. Зрозуміло, що відразу побудувати завод - неможливо, тому варто відштовхуватися від того, що ви можете собі дозволити. Це може бути майстерня з ремонту взуття, юридичне консультування, інтернет-магазин, перукарня, ремонт обладнання або що завгодно, що не вимагає великих вкладень.

Як правило, ідея вашого бізнесу буде прямо залежати від того, що ви знаєте і вмієте. Якщо ви вмієте робити рихтування литих дисків, то не варто відкривати рекламне агентство, і якщо ви розумієтесь у фінансах, то не варто лізти у виробництво плетених меблів. Тобто, робіть те, що ви вмієте і знаєте.

Відразу виникає питання про те, що ж ви вмієте і знаєте? Якщо немає нічого, що ви можете продати і перетворити на гроші, то варто серйозно задуматися про своє життя. Але будемо сподіватися, що ви все-таки щось вмієте і знаєте, те, що може принести результат і що затребуване (хоча б потенційно).

При завершенні першого кроку вам треба буде мати чітке уявлення про те, що робитиме ваш бізнес і як, власне, він вам буде приносити гроші. Формулювання повинне бути не більше двох речень, на кшталт: «Надавати користувачам можливість інтерактивного перегляду спортивних подій через Інтернет, з можливістю управління кутами і ракурсами перегляду, повторами і т.п. для надання повного контролю перегляду події». Дана ідея вигадана, але вона створена дає уявлення про те, як повинна бути сформульована бізнес-ідея, бізнес-концепт.

 2. Чітка вимірна мета


Є такий термін у бізнесі, як бачення (англ. Vision). Бачення описує те, що очікується від підприємства в довгостроковому періоді. Ви можете поставити своєю метою, наприклад, «стати лідером ринку периферійних пристроїв для комп'ютерів». Незалежно від того, чим ви будете займатися, ви повинні бачити, чого ви досягнете за 1, 2, 5 і більше років.

Але вище наведено більш абстрактний приклад цілі, ніж вимірний. На відміну від загальної ідеї про те, що ви станете визнаним лідером вашої ніші, вам ще треба чітко визначити, що це буде для вас означатиме в матеріальному сенсі. Ваша мета може бути, наприклад, «забезпечення пасивного доходу мінімум в $ 10 тис на місяць», або «будівництво власної будівлі фітнес-центру». Кожна з наведених цілей чітко вимірна.

Коли вимірна ціль сформульована, у міру розвитку вашого бізнесу ви повинні періодично перевіряти, наскільки ви наближаєтеся до вашої мети. Якщо ви помічаєте наближення, то все йде за планом. А якщо ні, то варто проаналізувати, що йде не так, і скоригувати дії так, щоб ви все-таки почали наближатися до мети.

Важливо також пам'ятати, що після того, як ви поставили мету, ви вже не маєте права цю мету змінити. Тобто якщо вам буде важко досягти цієї мети, і ви будете помічати, що до неї не наближаєтеся, то вже буде пізно для себе озвучувати виправдання і знижувати цільову планку. В екстрених випадках, звичайно, ви можете змінити мету, але значення нової мети повинно бути не нижче старої. Тобто якщо справи йдуть не так, можна перекреслити мета про споруду своєї будівлі і придумати нову мету про оренду 100-метрового приміщення. Треба намагатися досягти початкової мети. Ну а якщо ви бачите, що справи йдуть добре, то можна поставити собі за мету побудову двох або більше будинків, щоб прагнути до більшого.

 3. Чіткий план дій


Після того як у вас з'явиться ідея і мета, треба написати чіткий план дій. Це необов'язково має бути повний бізнес-план (який у вас зажадають кредитори, якщо ви до ним звернетися), а покроковий план дій для вас.

У цей план повинні входити розгорнуті відповіді на наступні питання.
 1. Хто є цільовою аудиторією?
 2. Яка конкуренція на ринку?
 3. Який прогноз попиту на ваші товари / послуги?
 4. Який очікуваний оборот?
 5. Які витрати потрібні для старту?
 6. Які будуть фіксовані витрати і які змінні?
 7. Яка оптимальна ціна за послуги?
 8. Як рекламувати себе? Як люди про вас дізнаються?
 9. Які будуть витрати на рекламу?
 10. Які юридичні питання треба закрити?
 11. По чому буде вимірюватися продуктивність роботи?
 12. Які і скільки людей потрібні в допомогу?

Всі ці та інші питання повинні бути чітко описані у вашому плані.

Для того щоб було зрозуміліше, подумки спробуйте собі уявити, як буде протікати робота на підприємстві в найдрібніших подробицях. Спробуйте визначити ключові моменти, які можуть вам перешкоджати. Проаналізуйте всі можливі шляхи вирішення цих потенційних проблем. Іншими словами, продумайте, що і як ви будете робити.

Багато хто з читачів вважаю, можуть недооцінити важливість побудови чіткого плану дій і подумати, що можна не витрачати на нього багато часу. Але мушу вас запевнити, що, коли ви будете обдумувати кожну деталь вашої справи і записувати необхідні дії, ви обов'язково зіткнетеся з тим, що ви щось би упустили, якби утрималися від формулювання такого плану.

Важливо зауважити, що на даному етапі багатьох може збентежити і демотивувати обсяг роботи, який належить виконати. Дійсно, коли ви сформулюєте на папері в деталях все, що потрібно зробити, вам може здатися, що це не в ваших силах. «Навіщо стільки роботи? Щоб потім невідомо коли був якийсь результат?", - Можете подумати. Але тут я повинен вас попередити: якщо не хочете - не робіть, і продовжуйте бути планктоном в океані життя. Інші люди, які чогось домоглися, мали мужність йти до цілі через труднощі. Якщо це не для вас, то викиньте ідею про заробляння грошей і припиніть читати цей реферат. Повертайтеся до минулого життя і продовжуйте скаржитися на державу, роботодавців, долю, зірки і т.п. Але пам'ятайте, що ви самі робите вибір. Але я сподіваюся, що ви знайдете в собі сили йти далі до своєї фінансової мети і реалізуєте намічений план.

 4. Вкладення


Обов'язковим етапом для початку своєї справи є вкладення ресурсів. Ви обов'язково щось будете вкладати в вашу нову справу. Як правило, ви будете витрачати гроші і час. Вам потрібно буде купити устаткування, або орендувати приміщення, або замовити розробку сайту, або купити рекламу. Завжди знайдеться, куди витратити гроші при старті бізнесу.

Але тут треба буде оптимізувати ваші витрати і спробувати витратити якомога менше при тому, щоб придбані активи були достатніми для початку справи. Іншими словами, почати ательє без швейної машинки нереально, але можна обійтися на перших порах без рекламної брошури або ремонту приміщення. Можна навіть обладнання орендувати, і витратити ще менше на старті. Іншими словами, подумайте, як витратити менше, але тільки так, щоб бізнес не постраждав.

Якщо вам не вистачає коштів на покриття основних витрат, то тут вже постає питання про пошук грошей ззовні. Так як ви не є великою компанією, ви не зможете випустити акції або облігації, але зате зможете зробити їх аналоги. Тобто ви можете залучити інвестора у вашу справа, який буде отримувати певний відсоток від прибутку. Ви також можете просто позичити у знайомих або у банку гроші на ваші потреби, але за користування цими грошима треба буде платити відсотки. Взагалі, даний розділ гідний окремої статті, тому ми не будемо зупинятися на деталях і припустимо для простоти, що коштів вам вистачає.

 5. Вкладення заробленого


Багато разів я зустрічав молодих підприємців, які не проходили життєвий тест на гроші. Це означає, що, як тільки їхня справа починала приносити перші суттєві гроші, вони відразу «ловили зірку» і забували про свої цілі, а в найгірших випадках - і про людські етичні норми та цінності.

На цьому етапі головне - не почати рано радіти, а продовжувати економити і вкладати в бізнес. З перших зароблених грошей витрачайте лише невеликий відсоток на життя, а левову частку продовжуйте вкладати в справу: замовте рекламну брошуру, купіть нове обладнання, замовте якісні матеріали, купіть якісний сайт. Розширюйте бізнес.

Мушу зауважити важливість цього етапу подальшого вкладення. Якщо бізнес не розширюється, то бізнес нездоровий. Тобто зазвичай, здоровий бізнес повинен збільшуватися і приносити все більше прибутку. Якщо цього не відбувається, то бізнес нездоровий. Невдалі підприємці «проїдають» прибуток і не збільшують його. А розумні підприємці вкладають все більше і більше, поки не перетворять своє підприємство у велику фінансову машину або поки не досягнуть поставленої заздалегідь мети.

Для того щоб уникнути такої помилки, визначте якийсь відсоток прибутку, який ви будете залишати собі. Решту треба вкладати назад в справу. Приміром, ви можете залишити на життя лише 20% від чистого прибутку на життя, або половину. Ви навіть можете виділити лише 10% від прибутку на вкладення у справу, але тільки важливо, щоб ви дійсно продовжували вкладати в свою справу ще і ще.

У міру того, як вторинні інвестиції будуть приносити більше прибутку, ви будете вкладати все більше і більше, і впевнено йти до своєї наміченої мети.

Варто пам'ятати, що розумні люди витрачають менше, ніж заробляють; вони живуть на рівень нижче, ніж вони можуть собі дозволити. Це нелегко почати робити, але результат приголомшливий.

 6. Пасивний дохід


Якщо ви дійдете в бізнесі до цього етапу, то це буде означати, що ви досягли успіху. Пасивний дохід - це такий дохід, який існує без вашої участі.

Тобто вам вже не треба витрачати свої сили, нерви і час на вашу справу, і в той же час вонавам приносить гроші сама.

Досягнення пасивного доходу - мета практично будь-якого підприємництва. Вам треба домогтися того, щоб у вас був грошовий потік, який приносить вам гроші під час того, як ви їздите по світу, читаєте книги по фінансовій освіті, проводите час з сім'єю і т.п.

Якщо ж вам треба докладати зусиль для заробітку, то ви прямо залежите від різних факторів (здоров'я, сім'я і т.п.). Але коли вам вже не треба докладати зусиль, і гроші самі йдуть до вас у кишеню, то це і є та фінансова незалежність. До цього треба прагнути.

 7. Заключення та висновок


Отже, тепер ви маєте уявлення про те, як заробити гроші.

ВАМ ТРЕБА ЛИШЕ ЗНАЙТИ В СОБІ СИЛИ ЗРОБИТИ ВИБІР І ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ. 

індз луцьк 
Проаналізуйте свої знання та вміння, подумайте про те, що ви можете запропонувати, придумайте переваги, які зроблять вас конкурентноспроможними, поставте собі цілі, напишіть план, не бійтеся великого обсягу майбутньої роботи, вкладайте гроші, продовжуйте вкладати зароблене і йдіть до пасивного доходу. Маючи написану в статті поживу для розуму, ви можете вибрати, що ви будете робити: продовжувати шукати в Інтернеті поради про те, як заробити гроші, або діяти. Перед вами весь світ. Ви хочете продовжувати бути планктоном, або будете змінювати своє життя? Вибір- ваш! 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Сервис звонка с сайта RedConnect