ГарантіїЗа десятьроків роботи, ми виконали багато замовлень (реферат, курсова, дипломна). За цей період не було жодного серйозного негативного відгуку. Підтримка хорошого імені сьогодні є занадто цінним атрибутом кожного, хто себе поважає. Адже здобувається це нелегкою сумлінною працею довгі роки.

ПЕРЕДОПЛАТА

Зверніть увагу: Оформивши заявку Замовник не зобов'язаний проводити ніяких оплат. Заявка оформлюється замовником з метою дізнатися чи візьметься ми за дану роботу (курсова, дипломна) і яка точна вартість виконання цієї роботи. У відповіді будуть описані умови, згідно яких пропонується працювати. Одна з умов це передоплата, як гарантія того, що замовник також і на себе бере частину зобов'язань, тобто надати необхідні дані і матеріали, затвердити план роботи, прийняти готову роботу та оплатити повну вартість наданих послуг. Передоплату вносить Замовник в розмірі всього 50% від загальної вартості. Після чого ми приступає до виконання замовлення.

Ми зацікавлені в тому, щоб виконати замовлення вчасно і якісно - адже це запорука отримання наступних 50% вартості + підтримка хорошого імені, яке втрачати ніхто не бажає.У більшості випадків підписання договору не вимагається, якщо ми говоримо про такі замовленнях як реферат і курсова. Оформлення договору є обов'язковим при виконанні дипломної роботи, але досвід підказує що це є зайвим. Дипломна робота за складністю відрізняється від курсової тільки наявністю більш серйозного предмета дослідження і грамотному представленні результатів. До того ж дипломна виконується виконавцем з відповідним досвідом і статусом не менше як доцент! Тому не сумнівається в якості виконання дипломної.  Оформлення договору потребує особистих даних замовника і особисту зустріч.
     
Завантажити зразок договору

Сервис звонка с сайта RedConnect