Про нас

Курсова24


Розриваєтеся між роботою, сімейними справами і навчанням? Ніколи писати диплом чи курсову? 24 години занадто мало, щоб встигнути все? Наш сайт - перше в Україні онлайн-агентство, фахівці якого допомагають студентам у підготовці наукових робіт. Ми допоможемо Вам здати курсову, реферат або диплом не тільки вчасно, а й на «відмінно». При цьому Ви не витратите ні хвилини.

Місія нашої компанії


Свою місію ми бачимо в допомозі нашим клієнтам зосередитися на головному. Всі процеси взаємодії клієнта з компанією побудовані таким чином, щоб максимально економити час клієнта. Щоб скористатися послугами компанії, вам не доведеться їхати до нас в офіс, так як ми обслуговуємо клієнтів повністю в режимі онлайн.

Фахівці нашої компанії виконують студентські роботи будь-якої складності для вузів усіх регіонів України.

Наші переваги:


1. Зручно і швидко.
Замовити та отримати вже готову роботу можна, не виходячи з дому. Вам не потрібно витрачати час на поїздку в офіс для узгодження всіх питань. Організація нашої роботи побудована, насамперед, для Вашого комфорту.

2. Професійний підхід.
Для того, що б Ваша робота була виконана максимально якісно, ​​ми зібрали велику команду фахівців, що налічує більше 200 чоловік не тільки в Україні, але і в країнах СНД.

3. Низькі ціни.
Ми знайшли спосіб зробити якісну роботу дешевше. Співпраця в режимі онлайн дозволяє відчутно скоротити витрати. В результаті Ви не тільки економите кошти, але і без особливих проблем закриваєте сесію або захищаєте диплом.

4. Безпечні та зручні методи оплати.
Для Вашої зручності - різні способи оплати послуг без комісії, в тому числі, і банківською картою. Ви можете бути впевнені в безпеці і прозорості будь-якої фінансової операції: ми офіційно працюємо з найвідомішими платіжним терміналами. Тільки компанії, що пройшли жорсткий відбір і перевірку, співпрацюють з даними сервісами.

5. Ми працюємо офіційно.
Наша діяльність юридично зареєстрована. Наш сайт працює відповідно до законодавства України.

Без сюрпризів. Дізнайтеся вартість роботи заздалегідь


Дізнатися попередню вартість роботи можна, заповнивши нескладну форму, або перейшовши на вкладку з нашими цінами. Ви відразу будете знати, скільки коштує готова робота, ніхто не зажадає від Вас «бонусів».

Телефонуйте нам прямо зараз по одному з номерів, вказаних вище, або заповніть заявку відразу на сайті. Не відкладайте важливі справи на завтрашній день, нехай їх зроблять за вас сьогодні!

Юридична інформація


Менеджер сайту Михальчук Б.Ю. Свідоцтво про державну реєстрацію індивідуального підприємця 311345902000056

Свідоцтво про реєстрацію ..................... 311345902000056

Обліковий номер платника ................... 344222024109

Телефон ....................................................+38 (066) 576-40-46

Електронна пошта .................................. 1992icomp@gmail.com
Сервис звонка с сайта RedConnect