Часті питання

замовити магістерську роботу в луцьку

   1. Що потрібно від замовника, щоб ви приступив до виконання замовлення (курсові, дипломні)?

    Потрібна первинна інформація про замовлення: назва роботи, тип, кількість сторінок, вимоги, до практичної частини тощо. Якщо клієнт повністю і чітко оформить заявку на сайті - то цього в більшості випадків достатньо для нас, як для виконавців щоб приступити до роботи.

    2. Які способи оплати?

   Заплатити за послуги можна одним, але найзручнішим на сьогоднішній день способом - це оплата на кредитну картку. Можна безпосередньо в режимі On-line, тобто за допомогою кредитної картки. Або готівкою, достатньо звернутися в будь-яке відділення банку (бажано Приватбанк) і в касі вказати номер рахунку кредитної картки директора нашого сайту, на який і потрібно внести відповідну суму. Вже через годину гроші будуть на рахунку - ми відповідно негайно приступимо до виконання замовлення.

    3. А які гарантії того що я переведу 50% і потім буде зроблена моя курсова робота?

    Дуже просто. Нас цікавить вся сума, а клієнта цікавить все замовлення. І це, повірте, працює залізно. От і все. Ми вже більше 7 років працюємо і слава Богу серйозних скарг не було. Навпаки, за час роботи зустрічаються, на жаль, не сумлінні клієнти. Якщо ми не впевнені що виконаємо замовлення - то відразу так і відповідаємо. Ті замовлення які ми беремося виконувати - завжди виконуються на найвищому рівні і згідно вимог замовника.

     4. Чи можливо зустрітися щоб Ви мені пояснили як робилася курсова робота?

    Особисто я курсових не роблю. Якщо клієнт не розбирається в темі курсової, то за одну зустріч ми цього не навчимо. Зрозумійте і нас правильно. Наша справа полягає в виконанні замовлення, а не в навчанні. До того ж курсова пишеться з підказками і з описами, в цьому можете не сумніватися.

    5. Яка стадія готовності мого замовлення? Коли воно буде готове точно?

    Стадія готовності не впливає на кінцевий результат. Замовлення може бути готове завтра, а може і післязавтра. Тому що написання наукової роботи є творчим процесом. Клієнт вказує в заявці кінцеву дату виконання замовлення, саме ця дана фігурує для виконавця, і якщо наша відповідь була позитивною, тобто ми взялися за замовлення, тож не сумнівайтеся - встигнемо вчасно.

     6. Я знаю що у Вас немає офісу, чому?

    Це не той вид діяльності для якого потрібен офіс. Наші співробітники працюють удома. Але офіс нам і не потрібен. Розмістити 50 співробітників, які навіть не живуть в одному місті, не так вже й легко. Знайте, тільки чесний бізнес і якісна робота мають шанс на довгу і вдалу діяльність. Нам 7 років - це тому доказ!

    7. Так значить ті хто виконує нам замовлення дійсно знаходяться не в одному місті, чи впливає це на оперативність та якість виконання замовлень?

    За 7 років роботи, а особливо на перших етапах діяльності, у нас часто змінювався штатний склад співробітників, зараз всі вони у різних містах і завдяки інтернету ми тримаємо тісний робочий контакт, і це ніяк не впливає на якість і оперативність виконання замовлень.

    8. Як дізнатися вартість виконання роботи і чи вкладетеся Ви в потрібні мені терміни?

    Для того, щоб чітко відповісти, потрібні всі дані по замовленню. Тому, якщо клієнт вирішив з нами працювати, то рекомендуємо оформити заявку на сайті і вже через кілька годин ми дамо оперативну, і головне чітку відповідь.

    9. Чому Ви не приступаєте до роботи без передоплати?

   Ми можемо приступити до виконання замовлення лише після отримання передоплати, як гарантії того що клієнт не відмовиться від свого замовлення. Клієнт може відмовитися від виконання замовлення протягом 24 годин після передоплати, що становить 50% від усієї вартості.

Передоплата - це як стимул для виконавця до своєчасного і якісного виконання замовлення, щоб отримати весь гонорар, тобто інших 50% від вартості замовлення. Ми свою роботу робимо і робимо якісно.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Сервис звонка с сайта RedConnect